Weekendverblijf vakantiewoning 'Olle Tjoard' Termunten

Aangeboden door Hoveniersbedrijf Schuil

Weekend naar keuze!

Op het uiterste puntje van Nederland, daar vindt u vakantiewoning Olle Tjoard van het Groninger Landschap. Een comfortabele woning met vanuit de woonkamer een fantastisch uitzicht over de landerijen. Aan de achterkant loopt u zo de dijk op.
Deze prachtige plek in Termunten is een ideaal vertrekpunt voor wandelingen en fietstochten langs de Dollarddijk en de vogelrijke Breebaatpolder.
De polder en de omliggende landerijen zijn uniek in Nederland. In het voorjaar zijn op de vlakbij gelegen Punt van Reide zeehonden met jongen te zien. En het binnendijkse brakwatergebied is een oase voor onder andere rustende ganzen, eenden, kokmeeuwen, plevieren, lepelaars en kluten. Kortom, voor elke natuur- en vogelliefhebber een onvergetelijke ervaring!

Deze oude boerderij is ingericht voor 6 personen. Alles is gelijkvloers. De woonkamer en eetkamer zijn gescheiden door een gang. Achter de comfortabele keuken vindt u de slaapkamers en twee badkamers.

Artist Impression MFA Grootegast